PZHKA
facebook wersja polska english version
PZHKA



• 2019-06-02 •

Białka Dzień 2 - Najlepsza ENCARINA

 Dzisiejszy dzień przyniósł ostateczne rozstrzygnięcia Młodzieżowego Pokazu w Białce.

Przed czempionatami oglądaliśmy jeszcze klasy klaczy dwu- i trzyletnich.

Najlepszymi dwulatkami zostały wybrane dwie córki ASCOTA DD, hodowli i własności SK Janów Podlaski: ubiegłoroczna srebrna medalistka ENCARINA (Eneria/QR Marc) oraz PASCUALA (Palmeta/Ecaho), która otrzymała aż 5 „20” (2 za typ, 2 za ruch i 1 za głowę i szyję). Warto zauważyć, że potomstwo Ascota DD zdobyło następnie dwa złote i dwa srebrne medale w czempionatach.

Wśród klaczy najstarszych triumfowała ESTELDA (Emerald J – Eksterna/Ekstern) hod. i wł. Krzysztofa Goździalskiego – Falborek Arabians.

Poniżej prezentujemy wyniki czempionatów.

OGIERY ROCZNE

1.       FREYSON (ES Harir – Future/Kahil Al Shaqab) hod. i wł. A. Wójtowicz

2.       STAR FARID (RFI Farid – EKS Star of Africa/Marwan Al Shaqab) hod. i wł. W. Parczewski

3.       GERRY (ES Harir – Gracy/Ef Simply Marvelous) hod. i wł. A. Wójtowicz

4.       PASSAR (Atius O – Perkilla/Al Maraam) hod. i wł. SK Dębno

5.       PINITO (EKS Alihandro – Piniata/Eden C) hod. i wł. SK Janów Podlaski

KLACZE ROCZNE

1.       APLIA (Pomian – Anima/Ekstern) hod. i wł. SK Janów Podlaski

2.       EL ROMANTIKA (QR Marc – Etiffani/Justify) hod. i wł. W. Parczewski

3.       EL FARIDA (RFI Farid – Esmeta/Ekstern) hod. i wł. A. Najmowicz

4.       BASILIA (Pogrom – Binduga/Ekstern) hod. i wł. SK Janów Podlaski

5.       AMIRATA (EKS Alihandro – Alhasa/Ganges) hod. i wł. SK Janów Podlaski

OGIERY STARSZE

1.       ERANTIS (Ascot DD – Eugara/Om El Belissimo) hod. i wł. SK Janów Podlaski

2.       PARILLUS (Ascot DD – Parilla/Enzo) hod. i wł. SK Białka

3.       PIRENO (Shanghai EA – Pirana KA/QR Marc) hod. i wł. P. Redestowicz

4.       ERMITAGE (QR Marc – Emandoria/Gazal Al Shaqab) hod. i wł. SK Michałów

5.       CHAOS URIEL (Psyche Keret – Chaos Persefona/Poganin) hod. i wł. Krzysztof Poszepczyński – SK Chrcynno-Pałac

KLACZE STARSZE

1.       ENCARINA (Ascot DD – Eneria/QR Marc) hod. i wł. SK Janów Podlaski

2.       PASCUALA (Ascot DD – Palmeta/Ecaho) hod. i wł. SK Janów Podlaski

3.       PROTEKCJA (Ekstern – Pentra/Poganin) hod. i wł. SK Michałów

4.       ESTELDA (Emerald J – Eksterna/Ekstern) hod. i wł. K. Goździalski – Falborek Arabians

5.       PARANTELLA (Kahil Al Shaqab – Palanga/Ekstern) hod. i wł. SK Michałów

BEST IN SHOW

ENCARINA (Ascot DD – Eneria/QR Marc) hod. i wł. SK Janów Podlaski

 


>>> link