PZHKA
facebook wersja polska english version
PZHKA



• 2019-04-01 •

Pride of Poland & Summer Sale - lista koni aukcyjnych

Znamy już listę koni ze stadnin państwowych na tegoroczne aukcje Pride of Poland i Summer Sale.

PRIDE OF POLAND

SK MICHAŁÓW

1.       GALERIDA 2013 (Ekstern – Galilea/Laheeb)

2.       PUSTYNNA MALWA 2008 (Ekstern – Pustynna Róża/Emigrant)

3.       CHERONEA 2010 (QR Marc – Chimera/Emigrant)

4.       KAROLA 2010 (QR Marc – Karolina/Laheeb)

5.       EL GOTTA 2017 (Ascot DD – El Mediara/Eryks)

6.       EMANOLLA 2015 (Vitorio TO – Emandoria/Gazal Al Shaqab)

7.       Embrion od klaczy EMANDORIA

8.       Embrion od klaczy PUSTYNIA KAHILA

SK JANÓW PODLASKI

1.       ADELITA 2014 (Kahil Al Shaqab – Altamira/Ekstern)

2.       AKIA 2014 (Vitorio TO – Andala/Piruet)

3.       AMARENA 2012 (Om El Belissimo – Amiga/Piaff)

4.       ANAWERA 2012 (Piaff – Altamira/Ekstern)

5.       ATANDA 2012 (Eden C – Atma/Ekstern)

6.       GRACIOSA 2013 (Kahil Al Shaqab – Gratituda/Nadir I)

7.       PIANOVA 2011 (Eden C – Pianissima/Gazal Al Shaqab)

8.       POTENTILLA 2011 (Ekstern – Panonia/Eukaliptus)

9.       PRIMERA 2009 (Eden C – Preria/Ararat)

SK BIAŁKA

1.       HERGETIA 2010 (Esparto – Hermiona/Metropolis NA)

 

SUMMER SALE

SK MICHAŁÓW

1.       WIEŻA MARZEŃ 2002 (Ekstern – Wiaźma/Arbil)

2.       ELGORA 2010 (Poganin – Elgina/Ekstern)

3.       WIZAWA 2014 (Equator – Wazira/Wachlarz)

4.       ESKARIOLA 2015 (Vitorio TO – Espadrilla/Monogramm)

5.       EL DORRA 2010 (QR Marc – El Dorada/Sanadik El Shaklan)

6.       FORMISS 2013 (Esparto – Formia/Gazal Al Shaqab)

7.       EDITHA 2009 (Eden C – Eirene/Gazal Al Shaqab)

SK JANÓW PODLASKI

1.       ALSARA 2013 (Kahil Al Shaqab – Alegra/Ganges)

2.       BERNADETTA 2010 (Ganges – Belgica/Gazal Al Shaqab)

3.       BIRUNA 2011 (Equifor – Biruta/Ekstern)

4.       EL SAFIJA 2017 (Paladid – Elsandra/Polon)

5.       ESTONIA 2015 (Palatino – Esparta/Poganin)

6.       ETERYKA 2008 ( Poganin – Etnologia/Gazal Al Shaqab)

7.       PATTY 2017 (Pomian – Patanga/Om El Belissimo)

8.       PRAGA 2015 (Vitorio TO  - Perla/Ganges)

9.       WŁODAWA 2017 (Pomian – Wołogda/Ekstern)

10.   PISTOLERO 2013 (Kahil Al Shaqab – Pinga/Gazal Al Shaqab)

 
SK BIAŁKA

1.       CAMPARIA 2009 (Pegasus – Caruza/Wachlarz)

2.       EGETIA 2016 (HK Krystall – Egita/Piaff)

 

    
>>> link