PZHKA
facebook wersja polska english version
PZHKA
1

2018


• 2018-01-15 •

Arabian Horse Breeders Show - Bait Al Arab, Kuwejt

W Kuwejcie w dniach 11-13 stycznia w państwowej stadninie Bait Al Arab rozegrano szóstą edycję pokazu Arabian Horse Breeders Show. Część koni, które stanęło na podium, mogło pochwalić się polskimi genami. I tak kl. LULU AL WAWAN (czempionka klaczy rocznych) to wnuczka janowskiej Arabeski (przez córkę Alia E.A.). Wnukiem Arabeski jest również srebrny medalista ogierów rocznych, ANAN AL KONOOZ (tym razem poprzez córkę Arabeski, kl. Aura E.A.). Brązowe medale przyznano kl. GHALIA AL FAYYAD (Ekstern – Galeona) w kategorii klaczy młodszych oraz kl. AL BEDAYAH (od michałowskiej Fragarii) w kategorii klaczy starszych.

Należy również wspomnieć o wysokich miejscach w klasach: kl. QAMRAH pochodzącej od koni hodowli Chrcynno-Pałac (Psyche Keret - Ceres/Ganges) - 3 m. w dwulatkach oraz dwóch potomkach kl. Cicha Woda hodowli Andrzeja Piwowarskiego: kl. SINDERELLA (3 m. w roczniakach) i og. SAHEL AL KONOOZ (2 m. w dwulatkach).


• 2018-01-03 •

El Palacio VO specjalnie dla członków PZHKA

Miło nam poinformować, że AKF Poland przychyliła się do prośby PZHKA dotyczącej oferowania stanówek ogierem EL PALACIO VO w specjalnej cenie dla członków Związku. Od dziś członkowie PZHKA mogą skorzystać z następujących rabatów od ceny 4000 Euro:
- przy zakupie 1-2 stanówek udzielona zniżka będzie wynosić 40%
- przy zakupie 3 i więcej stanówek - 50%


1