PZHKA
All-Polish 2024 PL/EN

• 2017-06-15 •

Arab Horse Festival 2017

W dniach 9-11 czerwca w Centrum Jeździeckim Hörste (Niemcy) odbyła się impreza pod nazwą Arab Horse Festival, składająca się z dwóch pokazów: międzynarodowego C oraz amatorskiego.

W międzynarodowej edycji og. PIKADOR NA (Ascot DD - Pantera/Ekstern) hod. Alicji Najmowicz zajął drugie miejsce w klasie roczniaków, a finałach uzyskał tytuł Top Four. Klacz EOS LEILANEE (Shanghai EA - Lenka/Piaff) hod. Andrzeja Majchrzaka uplasowała się na 4. pozycji w klasie dwulatek. Zwyciężczynią klaczy 4-6 letnich była PARIS J (BE) (córka janowskiej kl. Palabra), która w finale zdobyła srebrny medal. Natomiast wśród wałachów tradycyjnie w tym sezonie górował janowskiej hodowli POSTAR (Om El Bellissimo - Pomerania/Gazal Al Shaqab), którego nagrodzono złotem w tej kategorii. POSTAR królował również w pokazie dla amatorów - zdobył tytuł Best in Show w kategorii zaawansowani prezenterzy.